GT-R

Безкомпромісний суперкар

¹ Під процентною ставкою 0% мається на увазі кредитування під 0,01% річних у гривні на певні моделі NISSAN і не враховує вартість супутніх послуг та інших фінансових зобов’язань покупця, пов’язаних з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту. Кредитує ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011.ЗНАЙОМТЕСЬ — КАЗУТОШІ МІЗУНО, ТВОРЕЦЬ СУПЕРКАРА NISSAN GT-R

 «Нашою метою було створення знакової моделі для подальшого просування наших технологій на автомобільному ринку... Проте не менш важливо було розробити новий тип суперкара», — говорить Казутоші Мізуно, творець спорткара Nissan GT-R, про те, що стоїть за високими експлуатаційними характеристиками спортивного автомобіля Nissan з кузовом купе. «Суперкари традиційно створювалися для водіїв з особливими навичками водіння. Але нашим новим багатофункціональним суперкаром може майстерно керувати будь-який водій незалежно від стану дороги».

ІСТОРІЯ СУПЕРКАРА NISSAN GT-R

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.