Nissan Finance  
Ви можете придбати новий автомобіль Nissan у кредит з процентною ставкою на 2% нижче порівняно зі спеціальними умовами програми**, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan. Таким чином, Вам не обов'язково чекати, коли вартість автомобіля зрівняється з Вашими фінансовими можливостями.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ І УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у програмі лояльності Вам необхідно надати такі документи:
 • Копія паспорта;
 • Копію ВМД (Вантажна митна декларація) на попередній а/м Nissan або копію свідоцтва про реєстрацію ТЗ;
 • Копію ВМД на новий а/м Nissan або копію договору про купівлю-продаж а/м Nissan;
 • У тому разі, якщо Ваш попередній а/м був придбаний найближчим родичем (діти, батьки, чоловік, дружина), комплект документів має бути доповнений копією документа, що підтверджує Вашу спорідненість;
 • Документи, які необхідні для подання заявки на отримання кредиту.
З повним переліком документів зможете також ознайомитись у офіційних дилерів Nissan. Для того, щоб скористатися нашою програмою лояльності, потрібне виконання таких умов:
 • Ви повинні бути власником автомобіля марки Nissan на момент звернення до офіційного дилера Nissan у рамках програми;
 • Даною пропозицією також може скористатися найближчий родич (батьки, діти, чоловік, дружина) власника автомобіля марки Nissan (за умови надання підтверджуючих документів);
 • Автомобіль Nissan, що належить Вам на момент оформлення заявки за програмою лояльності, має бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні;
 • Ваш наступний автомобіль марки Nissan має бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні;
 • Ваш новий автомобіль Nissan має бути придбаний або замість колишнього, або як другий (третій і т.д.) автомобіль на сім'ю.
Важливо: Ви можете скористатися цією програмою лояльності тільки, якщо автомобіль, що належить Вам або найближчим родичам, на момент оформлення заявки на участь у програмі лояльності проходив обов'язкові регламентні роботи з проведення технічного обслуговування згідно з вимогами заводу-виробника у офіційного дилера Nissan. На підтвердження виконання цієї умови попросимо надати оригінал гарантійної та сервісної книжки представнику офіційного дилера Nissan.

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ З 01.10.2018

NISSAN FINANCE
Процентна ставка на 2% нижче спеціальних річних ставок за програмою Nissan Finance на обрану модель.**
 
Моделі Аванс 1 рік 2 роки 3 роки
JUKE QASHQAI X-TRAIL Від 60% 0,01% 0,01% 4,99%
Від 30% 0,01% 4,99% 7,99%
Від 10% 4,99% 7,99% 7,99%
А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років та за ставкою 12,99%

ОПИС ПРОГРАМИ NISSAN FINANCE

Форма видачі кредиту Перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.
Сума кредиту Від 50 000 до 2 600 000 грн.
Мінімальна передплата Для фізичної особи СПД мінімальна передплата складає 20%. Якщо вартість автомобіля більше 1 000 000 гривень, мінімальний авансовий внесок для фізичної особи - 30%, для СПД – 35%.
Метод погашення кредиту та відсотків Щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом; Щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.
Погашення кредиту та відсотків Відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.
Дострокове погашення кредиту Можливе вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.
Забезпечення Застава придбаного автомобіля.
Обов'язкове страхування Страхування КАСКО та страхування цивільної відповідальності лише в акредитованій по програмі страховій компанії. Страхування Позичальника – від 1,00% від суми кредиту.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Бажаєте дізнатися більше?

 • ТЕСТ-ДРАЙВ
 • БРОШУРа
 • Знайдіть ДИЛЕРА Nissan
 • Спеціальні пропозиції
* Під процентною ставкою 0% мається на увазі кредитування під 0,000001% річних у гривні на певні моделі NISSAN і не враховує вартість супутніх послуг та інших фінансових зобов’язань покупця, пов’язаних з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту. Кредитує ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011. ** Процентна ставка за програмою лояльності NISSAN FINANCE буде на 2 процентних пункти нижче діючих спеціальних умов програми NISSAN FINANCE на обрану модель, крім моделей Nissan Patrol та Nissan GTR. Актуальні спеціальні умови програми NISSAN FINANCE та умови програми лояльності NISSAN FINANCE Ви можете знайти на сайті www.nissan.ua. Умови програми лояльності NISSAN FINANCE діють до 30.06.2017р. та поширюються тільки на розмір річної процентної ставки за кредитом і не поширюються на всі інші умови отримання кредиту. Умови програми лояльності NISSAN FINANCE не поширюються на кредит з процентною ставкою 0,000001% річних у гривні. ТОВ «Ніссан Мотор Україна» залишає за собою право змінювати умови програми лояльності NISSAN FINANCE без попереднього повідомлення. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011.